Lokalizacja: Hotel Radisson Blu Sobieski
Sala: 306 / III piętro

Projekt AKKUS Fidelia to wynik wieloletnich poszukiwań oraz prób stworzenia zestawu głośnikowego odwzorowującego dźwięk w sposób jak najbardziej zbliżony do realnego. Fidelia jest konstrukcją modułową, w ramach którego można dopasowywać wielkość, brzmienie i wygląd do własnych upodobań.

W Fidelii wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości komponenty od renomowanych producentów. Dopracowana zwrotnica, przemyślana konstrukcja i zastosowane komponenty od czołowych producentów powinny zaspokoić potrzeby każdego audiofila poszukującego najwyższej jakości brzmienia i wykonania. Pierwszy  zestaw, który prezentujemy na Audio Show, składa się z modułu średnio-wysokotonowego wykorzystującego najlepsze przetworniki firm Accuton i BlieSMa oraz niskotonowego z głośnikami Scan-Speak.
Projekt FIDELIA będzie stale rozwijany i w ramach tej koncepcji będą się pojawiać kolejne moduły zestawów głośnikowych.

Firma AKKUS za pośrednictwem sklepu loudspeakershop.eu jest m.in. dystrybutorem firmy WBT, czołowego producenta złącz sygnałowych RCA i głośnikowych. WBT w bieżącym roku wprowadza na rynek produkty w technologii WBT-PlasmaProtect™. Firmie WBT udało się uzyskać kolejny wzrost jakości w zakresie złączy audio. Zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z nową ofertą WBT.